Середа, 12.12.2018, 09:29
Персональний сайт майстра в/н Стрельцова С. В.Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті з сайту Краматорського центру ПТО [83]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Статті з сайту Краматорського центру ПТО

Предметний тиждень з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

 

         Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – цікава та корисна професія майбутнього, яка має спеціалізацію: налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення; обслуговування та модернізація персонального комп'ютера, периферійних пристроїв, офісного устаткування; захист інформації; створення документів, таблиць, презентацій, баз даних, графічних об'єктів, анімацій, креслень, тривимірних об'єктів, відеоматеріалів; розробка й створення Веб-сайтів; розміщення та обслуговування Веб-сайтів; діагностування несправностей в роботі апаратних засобів і програмних продуктів; проектування та обслуговування комп'ютерних локальних мереж; реклама та продаж комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, периферійних пристроїв, витратних матеріалів та мережевого обладнання.       

В рамках тижня були проведені різні розважальні та пізнавальні інформаційні заходи:

- Конкурс стінних газет: «Світ інформатики», «Гуморні хакери», «Техніка безпеки уважних операторів»

-  Лінійка, присвячена   відкриттю тижня з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», на якій учні познайомилися з планом заходів з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

      Лінійка супроводжувалася цікавими фактами з життя програмістів, показом фільму та презентації «Топ п’ятірки цікавих фактів про комп’ютери», «Професії майбутнього»

-  Відкритий урок виробничого навчання провела в групі ОПО-16, майстер виробничого навчання  Фурманова А.В. Урок пройшов на одному диханні, був показаний фільм про встановлення відеокарти, майстер цікаво розповідала матеріал, учні були захоплені, задавали багато питань, активно брали участь в процесі уроку.

-  Інтелектуально-розважальну гру «Розумники та Розумниці» в групі ОПО-17 провели майстри виробничого навчання Кирпичова Н.В., Калабухова Т.М. Урок-гру завжди люблять діти, так як це завжди цікаво, весело, яскраво, живо і добре запам'ятовується. Учнів розділили на дві команди, команда хлопчиків під назвою "Вірус" і команда дівчат під назвою "Лінукс". Були обрані члени журі, до якого увійшли старший майстер, викладачі та майстри центру. Урок-гра пройшов продуктивно, діти відповідали на питання,  розгадували прислів'я і ребуси, відповідали на тестові завдання, також був  інтелектуальний конкурс між капітанами команд. Перемогла команда хлопчиків під назвою "Вірус". Учням вручили солодкі призи за участь і грамоти.

- Відкритий урок теоретичного навчання з предмету «Засоби комп’ютерних інформаційних систем»  в групі ОПО-17, провела викладач Пересічанська Л.Ю. Учням була показана презентація по темі уроку, наочно розкладені і показані технічні матеріали уроку: дисководи, дискети, візуальні приклади для уроку. Учні уважно слухали викладача, розглядали технічні матеріали, запам'ятовували і повторювали за викладачем, урок пройшов продуктивно і досяг своєї мети.

            Завершив тиждень операторів конкурс презентацій на тему "Моя професія", де взяли участь учні другого і третього курсів, переможцями стали учні групи ОПО-15: перше місце зайняв Котеля Єгор, друге місце – Нехода Вадим, третє місце – Бурсакова Світлана. Переможці  також нагороджені грамотами та солодкими призами.

            Як показує результат, предметні тижні дуже потрібні  і важливі учням і педагогічним працівникам! Висока продуктивність учнів на таких тижнях показує високі результати навчання! Ми бажаємо учням  успіхів, більшого розкриття логічного, інтелектуального рівня в освоєнні професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»!

Категорія: Статті з сайту Краматорського центру ПТО | Додав: streltsovstanislav47 (19.03.2018)
Переглядів: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2018 uCoz